Будівельний портал УкраїниВхідПриєднуйтесь3141 компаній
 
 Усі спеціалісти
і ЦIНИ на одному сайті
 
 
Прайси
Послуги
Постачальники
Товари
Оголошення
Аналіз цін
Контакти
 
   

Представляємо вашій увазі калькулятор тепловтрат.

За допомогою цієї програми ви зможете:
- Розрахувати тепловтрати (розсіювана потужність) вашого будинку або квартири;
- Оцінити грошові витрати на опалення вашого житла
- Порівняти витрати для таких видів опалення як прямий електрообігрів (електрокотли, електрорадіатори), опалення природним газом, опалення дровами, брикетами або піллети, опалення тепловим насосос типу «грунт-вода»;
- Правильно підібрати потужність котла;
- Отримати відповіді на ваші питання щодо економії.

Важливі зауваження
1. Калькулятор робить досить точний, але ідеалізований розрахунок. Є ряд факторів, про які ви можете не знати або не мати по них цифр, наприклад, містки холоду, провітрювання і вентиляція, нагрівання прямими сонячними променями, витоку через не герметичності, неоднорідність матеріалів, різні товщини шарів і т.д. Весь комплекс цих факторів в реальності збільшує ваші витрати щодо отриманих в розрахунку на 15-25%. Ви це повинні мати на увазі!
2. Ви повинні врахувати, що розрахунок витрат за тарифами не бере до уваги інше побутове обладнання, яке споживає цей же тип палива або енергії. Наприклад, якщо ваш електрокотел вибрав пільгові ліміти споживання електрики, то все отстальних електроприлади у вашому будинку будуть використовувати електроенергію за більш високим (або самому високому) тарифом.
Бажаємо успіху! Починаючи будівництво або плануючи утеплення обов'язково поекспериментуйте з різними типами матеріалів і утеплювачів і вибором способу опалення - це принесе вам великі дивіденди в майбутньому!

Написати повідомлення для Оператора
Заповнюючи форму, будь ласка, точно вкажіть адресу електронної пошти для зв'язку з Вами. Якщо Вам зручніше залишити номер контактного телефону, не забудьте вказати код населеного пункту або код оператора.
Контактна особа:*

Ваш e-mail або телефон:*

Тема повідомлення:*Код на зображенні:*


Відправити
Скасувати
2018 © Будівельна рада™Всі матеріали цього сайту мають правовласників. Будь-яке використання цих матеріалів допускається з дозволу їхніх власників
Авторизація
Логін
Пароль


Реєстрація у каталозі